jaki makijaz do granatowej sukienki

jaki makijaz do granatowej sukienki

Dlaczego jednoaktówek stały się Teatr Idealny projekt

Ile sztuk czy uczestniczyli w których znajdą się „tasowanie w fotelu”, zastanawiając się, kiedy jest przerwa?

Albo uczucie tak całkowicie „zonked-out” do końca, że ??ledwie można czuwajcie na podróży dom? W świecie pełnym szybkiej informacji, natychmiastowej gratyfikacji, a życie Super-zajęty, niewiele osób ma czasu ani ochoty, aby obejrzeć na godzinną grę dwa i pół, nie nudzi i niespokojny.

Czy uważasz, że to wstyd, czy nie, to po prostu sposób na świecie. Dla lokalnych teatrów, aktorów i pisarzy, musimy dostosować się szybciej poruszającego się kultury z krótszymi rozpiętości uwagi, zwłaszcza jeśli chcemy zachęcić nowego teatru upublicznienie naszych produkcjach.

Najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić, jest więc upewnij się, że doświadczenie teatru jest ostry, żwawy i natychmiast satysfakcjonujące. Uzyskaj publiczność w, zabawiać je, a następnie upewnij się, że są one zanurzone uczucie stymulowane przez doświadczenie, a przybędzie do domu o rozsądnej porze.

To jest, gdy gra jedna ustawa wchodzi.

Jednoaktówek są często wykorzystywane do zaprezentowania nowego pisma lub kierowania talent. Teatr może typowo uruchomić jeden akt sezonu raz w roku lub co kilka lat.

Wraz ze zmianą naszych oczekiwań, co jest „rozrywka”, jeden gra działać teraz, aby projekty teatralne idealny.

Ostrzegamy jednak: Jedna z pułapek niektóre teatry wpadają jest naleganie na trwające od trzech jednoaktówek w jeden wieczór. Może to być również tradycja, ale pomyśl o tym:

Jeśli każda sztuka jest 30-40 minut długości – i nie ma przerwy między każdym spektaklu odbyła zmian zadanej – całe doświadczenie może trwać dobrze po 2,5 godziny! Po prostu zbyt długi dla przeciętnego punter dziś!

Te dni, noc w teatrze, który trwa 1,5 godziny w sumie (w tym przerwy) sprawia, że ??wielki wieczór.

– autor artykułu