jaki makijaz do malych oczu

jaki makijaz do malych oczu

Jak to jest być szczęśliwy

Ludzie przechodzą przez życie na automatyczne. Są one zgodne z dnia same podprogramów po dniu po dniu. W rzeczywistości większość ludzi nawet nie trzeba myśleć dużo czasu.

Tak, większość ludzi nie myśli. Gdy mają pytanie proszą ich przyjaciel, członek jego rodziny, ich kosmetyczka-nikogo natkną-nagle, że człowiek staje się ekspertem w cokolwiek obszarem zainteresowania kwestia leży.

Hmm. Oczywiście wielu innych ludzi (takich jak ja) prosto do Internetu. Dla mnie, jeśli muszę how-to pierwsze miejsce idę jest dobrze znanym miejscu wideo online. Lubię patrzeć, jak coś zrobić, słuchając wyjaśnień.

Ale nie można znaleźć odpowiedź na każde pytanie-line lub w kręgu przyjaciół i znajomych. Nie można znaleźć nikogo nigdzie, którzy mogą powiedzieć, jak być szczęśliwym, na przykład.

Inni ludzie mogą dzielić się rzeczy do zrobienia, że ??znalezienie ich zabawy. Ale robi rzeczy nie jest zadowolony. Szczęśliwy jest uczucie i stan umysłu wiesz wewnątrz ciebie. Bycie szczęśliwym nie jest faktycznie coś zrobić. Bycie szczęśliwym jest to, jak jesteś.

Albo czujesz się szczęśliwy, czy nie czujesz się szczęśliwy w danej chwili. Oczywiście, że wybór (tak, czy czujesz się szczęśliwy jest wyborem zrobić) to zależy od ciebie samego.

Hmm, więc co mam właściwie na myśli bycie szczęśliwym? Może być szczęśliwym ma inną definicję dla każdej osoby, podobnie jak bogactwo i sukces oznacza coś innego dla każdego z nas.

Więc moje opowiadać wam moją definicji nie może tak naprawdę służyć, bo wtedy można czuć się można tylko czuć się szczęśliwy robi cokolwiek zrobić, aby czuć się szczęśliwy, prawda?

Skąd wiesz, kiedy czujesz się szczęśliwy? Jakie to uczucie wewnętrznej dla Ciebie? Czy czujesz to w żadnym konkretnym miejscu w ciele fizycznym? Co masz wyglądać, gdy czujesz się szczęśliwy? Nie masz pojęcia? Czy uśmiech? Albo szukasz spokojny i zadowolony?

Czy trzeba się śmiać, aby być szczęśliwym? Czy można być szczęśliwym bez innych wiedząc, że czujesz się w ten sposób? Czy czujesz się szczęśliwy, gdy inni smutny? Czy chcesz, aby ukryć swoje uczucia, gdy inni nie czują się szczęśliwi, kiedy to zrobić?

Poświęć kilka minut, aby dowiedzieć się, co jest szczęśliwy dla ciebie znaczy. Zapisz wszystkie rzeczy, które wiem o was, kiedy czujesz się szczęśliwy. Możesz nosić tę listę w kieszeni i wyciągnąć go, gdy złapiesz się czuć trochę inny sposób niż zadowolony.

Widzicie, kiedy czujesz się szczęśliwy twój świat przebiega sprawnie. To jest po prostu jak wszechświat działa. Im lepiej się czujesz, tym wyższy staje się wibracje. Wasza energia następnie rośnie silniej pozytywne i oddziaływania na innych i planety podniesienie częstotliwości wszystkich.

http://www.azsskawauek.pl
– autor artykułu