jaki makijaz do rozowej sukienki

jaki makijaz do rozowej sukienki Model wstawi łączących samochodu pomiędzy każdym z pojazdów do głównego strumienia ruchu, przy szybkości w procentach (które mogą się zmieniać) głównego ruchu drogowego. Dla „wymagane następujące odległości:” będziemy używać równań i relacje z modelowaniem w pierwszym artykule. Model będzie miał 160 pojazdów, 80 na głównej szosie i 80 łączących kolejno.

Teraz uruchom model, podchodząc sekwencyjny poprzez odstępach czasu około trzech czwartych drugi (z tego przyrostu reprezentującego jak często kierowca może dostosować się do zmieniających się warunkach). Dla każdego przyrostu czasu, model oblicza prędkość i położenie każdego pojazdu, jak również aktualne warunki reactionto każdego kierowcy.

Reakcja kierowcy polega na ile przyspieszenia lub hamulca. Co najważniejsze, możemy zmieniać tej reakcji, ponieważ, jak wspomniano powyżej jest to po prostu, że reakcja kierowcy chcemy się uczyć. Tak więc model pozwala na zmianę w „priorytetu prędkości” z bardzo niskiego do bardzo wysokiego, oraz w „gładkości” z bardzo łagodny bardzo agresywny. A jak już wspomniano, model pozwala na zmianę w szybkości wejściowej przejmowanego.

Jaki będzie model nam powiedzieć? Wiele (wiele) charakterystyka ruchu, ale skupimy się na czterech kluczowych elementów. Te cztery elementy odnoszą się ściśle do poziomu frustracji kierowców czują się zatory autostrady:

Przegrana odległość, czyli jak dużo dalej wstecz robi 160. upadek samochodu z powodu przeciążenia

jaki makijaz do rozowej sukienki

Średnia prędkość minimalna, czyli to, co jest najmniejszą prędkością średnio dla każdego pojazdu

Intensywność Acceleration, czyli ile występuje przyspieszenie / hamowanie

Czas na mniej niż 40 mil na godzinę, czyli ile czasu we wszystkich samochodach w modelu

Weźmy przykładowy przebieg. samochody łączące wejdzie przy 80% prędkości autostrady, a kierowcy będą wykazywać umiarkowany priorytet względem prędkości i umiarkowanym gładkość.

– autor artykułu