jaki makijaz na andrzejki

jaki makijaz na andrzejki zarobki kobiet były historycznie niski dla większości zawodów kobiecych i pozostawiono małą zdolność do znacznych oszczędności „awaryjnych”, ale większość z tych kobiet była niezależna finansowo. W Milwaukee, na przykład 60% osób szukających pomocy była samonośna w 1929 roku w Nowym Jorku, liczba ta wynosiła 85%.http://avatar-art.pl Ich praca była dostępna często najbardziej lotne i zagrożone. Niektóre były bezrobotne przez wiele miesięcy, podczas gdy inni przez rok lub dłużej. Z oszczędności i ubezpieczenia nie ma, oni wystukał swoje nieformalne sieci społeczne. Jeden pracownik socjalny, pod koniec 1931 roku, zeznał przed komisją senacką, że „sąsiedztwa została rozciągnięta nie tylko poza jego zdolności, ale poza ludzką wytrzymałość.”

Starsze kobiety często były dyskryminowane ze względu na ich wiek i ich długiej historii życia poza tradycyjnymi systemami rodzinnymi. Gdy praca była dostępna, określana często, podobnie jak jedno zadanie w Filadelfii, zapotrzebowanie na „białych stenographers i urzędników, pod (wiek) 25.”

Kobieta w ukryciu

Efekt Wielkiej Depresji w sprawie kobiet, a następnie, jak to jest teraz, było niewidoczne dla oka. Wymiernym dowodem breadlines, Hoovervilles i mężczyzn sprzedających jabłka na rogach ulic, nie zawierają wizerunki kobiet miejskich. Bezrobocie, głód i bezdomność była uważana za „problem człowieka”, a cierpienie i rozpacz była mierzona w ten sposób. W obrazach fotograficznych, a także doniesienia, ubogich kobiet miejskich były pomijane lub nie wynika. Uznano za niestosowne bezdomna kobieta, a oni często ukryte przed widokiem publicznym, wprowadził w tylnych wejść przez drzwi, a karmione prywatnie.

Częściowo problem leżał w oczekiwaniach. Choć bezdomność wśród mężczyzn był okresowo rosło w okresie kryzysu gospodarczego, od depresji 1890 roku dalszy, duża liczba bezdomnych kobiet „na własną rękę” były zjawiskiem nowym.

– autor artykułu