jaki makijaz na egzamin

jaki makijaz na egzamin

Not Just Another Welfare Królowa

Nie planowałam zostać rodzicem w wieku szesnastu lat, a to nie było łatwe, emocjonalnie i finansowo, ale nie mam żadnego żalu. Bycie matką jest największą rolę w moim życiu. Ludzie nie mają pojęcia, jak trudne i czasochłonne wszystkim bycie rodzicem jest, zwłaszcza, jeden, biedny. Prawica i media były w zmowie od dziesięcioleci w wysiłkach, aby piętnować Afro-Amerykanów samotnych matek jako leniwe, niestabilne i odpowiedzialnych za przekazywanie kultury ubóstwa z pokolenia na pokolenie i te stereotypy nie są prawdziwe. Prawdą jest, że Afroamerykanie matek w tym kraju żonglował pracy i dzieci do lat zanim stało się społecznie akceptowalne, czasem zaniedbując własnego zdrowia fizycznego i psychicznego, aby utrzymać swoje dzieci ubrane, przetrzymywane i karmione. Mimo, że nie mają istotnego bogactwa wydać na moje dzieci, kocham je ostro i czynię moim najlepszym podnieść je za mocne, produktywnych członków społeczeństwa. Jako matka, która jest przynajmniej mogę zrobić.

jaki makijaz na egzamin

Gdybym nie miała dzieci, nie ma sposobu, chciałbym mieć do czynienia z systemem opieki społecznej, tak długo jak ja. Ale jeśli masz dzieci, matka ma do poświęceń, czasem połykaniu jej dumę i idzie do biura pomocy publicznej do ubiegania się o kartki żywnościowe i pomoc pieniężną. Podpisując umowę osobiste odpowiedzialność w zamian za pomoc publiczną, odbiorca dobrostanu w istocie podpisuje jej prawa do bycia dorosłym dalej. Odbiorcy muszą uczestniczyć w zajęciach szkoleniowych pracy, w którym ludzie muszą pracować za gotówkę. Uzyskanie wykształcenie nie jest czynnikiem, a ja się o tym na własnej skórze.

jaki makijaz na egzamin

Ja zawsze dobra jako odnawialnego urzędzie dla bezrobotnych: na dobro, gdy nie pracuje, nie ma opieki w czasie pracy. Pracowałem w polu duchownego / administracyjnej w późnych latach dziewięćdziesiątych, w czasie administracji Clintona, a miejsca pracy w mojej dziedzinie były obfite.

– autor artykułu