zabiegi na atopowe zapalenie skory

zabiegi na atopowe zapalenie skory Skoro jedzie wolniej niż ołów samochodu, ten kierowca przyspiesza nieco po wejściu do autostrady, zwiększając prędkość do głównego strumienia, natomiast pozwolić niewielka różnica prędkości tymczasowa zbudować większą następujące odległości.

Drugi sterownik reaguje na zmianę, w krótkiej odległości następujący. Jako że odległość spadła znacznie poniżej wymaganej odległości, tym kierowcy, zamiast przyspieszenia, spowalnia natychmiast przedłużyć następujące odległości.

Widzimy wyraźnie różniących wpływ. Pierwszym kierowcą, poprzez przyspieszenie, utrzymuje w ruchu ruchu, podczas gdy drugi kierowca, poprzez spowolnienie, wyzwala następujące samochody powoli.

Należy jednak pamiętać, priorytet prędkości nie zawsze jest najlepsze. Jeśli samochody łączące się wejść na bardzo niskich obrotach, a następnie priorytet prędkości powoduje spowolnienie spływu samochody do tej małej prędkości, zamiast stopniowo kompresji następujące odległości, aby utrzymać prędkość. Więc jedno podejście nie pasuje do wszystkich sytuacji.

Gładkość oznacza tylko to, jak stopniowo, lub na przemian, jak gwałtownie, kierowca reaguje na zmieniające się warunki.

Na pierwszy rzut oka, można dojść do wniosku, że dość szybkie reakcje pozwoliłoby ruchu płynąć szybciej. Jednak szybsze reakcje mogą okazać się szkodliwe. Czemu? Mocne, szybkie działanie może spowodować kierowca ponad strzelać swoją docelową prędkość lub następnego odległości, albo jedno i drugie.

Przykładem pomaga. Powiedzmy, że kierowca widzi, że w danym momencie następuje ich odległość przekracza to, co uznają potrzebne. Przyspieszają one szybko i zdecydowanie. Ale w warunkach zatłoczenia często się zmieniają, a jako kierowca przyspiesza prowadząc samochód zwalnia. Szybkiego przyspieszenia, w połączeniu ze zwolnieniem samochodu z przodu, powoduje, że samochód z tyłu zamknięcia zbyt szybko, na wiodącej samochodu, tworząc zbyt krótki następujące odległości.

– autor artykułu