zabiegi na lysienie

zabiegi na lysienie

Twój typ dziewczyny z sąsiedztwa, dziwaczny sąsiad znaczy SOB, twardy prawnika, współczujący, ale smart-ass lekarz, słodki teen, nasty kolegium facet … (To powie agentowi, że jesteś bystry i wiedzieć, jak będzie oddać jak zbywalne jesteś-Yeahhh! oni mogą chcieć pracować z wami, nawet jeśli nie masz dużo punktów!)

OSTATNIE PłATNICZE role ACTING WORK Statusy, dużej firmy teatr, nazwa współ-gwiazdą, ugruntowaną reżyser, nowa praca przez główny dramaturg, itp (jest to „haka”. Jeśli zdecydują się nazywać cię to dlatego, że mają „coś „sprzedać kiedy rozmawiać o tobie z odlewu dyrektora” Mój nowy klient współpracował z bla bla, który właśnie w reżyserii Broadwayu. „Mój nowy młody klient ma dwa miejsca sieciowe zarezerwowała w Midwest więc wiemy zrobi świetnie tutaj- proszę zobaczyć ją! „)

Dokąd idziesz w musicalu biznesmeni B’way, z udziałem na mydło, dzięki czemu $ ix Dane w reklamach. „(Jeśli wierzyć w siebie, oni wierzą w was. Wyraź swój entuzjazm, swoją pasję i wyraźny nacisk o tym, co można osiągnąć. pomogą tak się stało!)

4. Użyj swojej osobowości w treści listu iw swoim „wylogować”.

„Jestem składania mój materiał do rozważenia” Nie -try brzmieć jak sztywny, chyba że jesteś jednym. Bądź sobą. Używaj języka byś mówiąc do kogoś po prostu spełnione. Jest OK, aby użyć własnych wyrażeń osobowych -to Cię definiuje jednoznacznie jako typ lub markę. I nigdy nie podpisywać OFF z formalnym, Z poważaniem (chyba, że ??to twój styl) … być szczerym, ale należy you (z kręconymi rudej, zobaczenia wkrótce !, Nie mogę się doczekać, aby mieć spotkanie i rozmowa o mojej wspaniałej pomyślnej przyszłości … ze wspaniałego nowego potencjalnego agenta! „Jesteście tak cool-can not wait aby spotkać się!, Rarin ‚go-jestem na pewno będzie rezerwacji !!) evacs2006.pl Czy Twój style- to się opłaca!

5.Nie grożą zadzwonić do agenta w tygodniu obserwacji.

Będą one na pewno starają się unikać cię w telefonie. Jeśli są zainteresowani, będą cię nazywać. Gdzieś tam jest głupie podręcznika, który mówi aktorów jak napisać archaiczne, sztywny, sztuczny i niezbyt udany biznes Letter działania następcze PO¸NCZENIA nie stosuje się do działania. ZATRZYMAJ SIĘ. Nie idź tam! To już nie jest 1956. Jeśli zastosujemy się po przesłaniu listu zrobić z pocztówce przypominając im, że wysłałeś swoje CV i zdjęcie na miesiąc przed lub że teraz jesteś w show czy teraz masz zarezerwowane coś. Jeśli powiesz im coś z napisem „Jestem sukces, pracują ze mną!” -Oni odpowie!

Szczęśliwy Marketing!

Gwyn

– autor artykułu