jaki makijaz brazowe oczy

jaki makijaz brazowe oczy urzędnicy państwowi byli przygotowani: Bez dzieci, zostali, na początku, wyłączone z pogotowia. Jeden budynek o pojemności 155 łóżek i sześciu szopek, złożonym na 56.000 „łóżka” w trzecim roku od depresji. Mimo to, dane te nie uwzględniają liczby kobiet odwróciła się, ponieważ nie były białe lub protestancka.

Jako wielki kryzys mijał, chcąc tylko sposób na zarabianie pieniędzy, kobiety te zostały wyłączone z „New Deal” programów roboczych powołanych do pomocy bezrobotnym. Mężczyźni byli postrzegani jako „żywicieli rodziny”, posiadających większe roszczenia do zasobów gospodarczych. Chociaż agencje Zasięg i charytatywne pojawiają się w końcu udało, byli często niewystarczające, aby zaspokoić popyt.

Zważywszy, że czarne kobiety miały szczególne czasy trudne uczestniczenia w głównym nurcie ekonomii w czasie Wielkiego Kryzysu, oni mają jakąś szansę na znalezienie alternatywnego zatrudnienia w ramach ich własnych społecznościach, z powodu unikalnych wzorów migracji, które miały miejsce w tym okresie. Białe kobiety, przeciwnie, miał okazję dziurka, jakby były młode i znacznych umiejętności, choć ich kolor skóry sam zaproponował im lepszy dostęp do tego, co tradycyjne zatrudnienia był nadal dostępny.

Odrzucenie tradycyjnych ról kobiet i dążenie do wyzwolenia, jednak umieścić te kobiety w głębokiej ryzyka, gdy gospodarka upadła. W każdym razie, samotne kobiety, zarówno czarno-białą skórę, wypadła gorzej i były niewidoczne cierpiące.

Jak wprowadzić drugi Wielki Kryzys, który będzie nowym „niewidzialne bezdomnych” i kobiety, jako grupa, tym razem się lepiej?

Referencje:

Abelson, E. (2003, Spring2003). Kobiety, które nie mają ludzi do pracy dla nich: Płeć i bezdomności w Wielkiej Depresji, 1930-1934. Feministyczne Studies, 29 (1), 104. Źródło 2 stycznia 2009, z bazy Academic Search Premier.

– autor artykułu