zabiegi na jedrne posladki

zabiegi na jedrne posladki

Nikt nie zna liczby czarnych kobiet bez dachu nad głową na początku lat trzydzieści, ale to było bez wątpienia znaczny, a niewidoczne dla większości białych badaczy. Zamiast tego, media zdecydował się skupić, i nagłośnić los White, bezdomnych, z klasy średniej „białych kołnierzyków” pracowników, jak, 1931 i 1932 roku, spread bezrobocia do tej klasy średniej. Umysłowych i kolegium wykształconych kobiet, zwykle przyzwyczajeni „do legalnego zatrudnienia i stabilnego miejsca zamieszkania”, stał się „nowych ubogich”. Nie wiemy bezdomnych ceny dla tych kobiet, poza zgaduje, ale wszystkich bezdomnych w ośrodkach miejskich, 10% zaproponowano być kobietami. Wiemy jednak, że popyt na „female łóżka” w schroniskach wzrosła z trochę ponad 3,000 do 56,808 w 1920 roku przez 1932 w jednym mieście, a w innym, od 1929 -1930, popyt wzrósł o 270%.

„Posiadanie adresu to luksusowy teraz …”

Nawet te łóżka, jednak były ostatnim przystankiem na drodze do bezdomności i były przeznaczone dla „zwykłego” ubogich kobiet, a unikać za wszelką cenę przez tych, którzy byli bezdomnymi po raz pierwszy. Niektóre liczby skończyło się w schroniskach, ale jeszcze nie zostały zarejestrowane przez żadną agencję. Zasoby były nieliczne. Ulga domu awaryjny został ograniczony do rodzin z dziećmi na utrzymaniu do 1934 roku „Mając adres to luksusowy właśnie” bezrobotny kobieta College powiedział pracownik socjalny w 1932 roku.

Te nowo pozbawionych środków do życia kobiety miejskich byli wstrząśnięci i oszołomieni, który płynął z jednego urzędu bezrobocia do następnego, odpoczynku w Grand Central lub stacji Pennsylvania, a kto jechał metrem całą noc ( „pięciu centów pokój”), albo spał w parku, a kto jadł w kuchniach grosza. Powolne szukać pomocy, a boją i wstydzą się prosić o miłości, te kobiety były często na granicy głodu przed szukali pomocy.

– autor artykułu