zabiegi na przebarwienia

zabiegi na przebarwienia

Leżą To You

Tak, to prawda. Ludzie cię okłamuje. Robią to bezpośrednio lub przez zaniechanie, i robią to z różnych motywów, począwszy od motywu zysku w dążeniu do władzy, do klasycznej pragnienie, aby to zrobić „dla własnego dobra”. Oto tylko jeden przykład.

Kłamstwo licencjonowania działalności

Dlaczego mamy licencji?http://www.art-medicina.pl Chodzi o to, że osoby zaangażowane w przemysł odbywają się do pewnych standardów poprzez wymaganie zezwolenia, a więc chroni konsumenta. Może pracować nawet w niektórych przypadkach – ale to nie jest motywacja.

Spójrz na coś takiego strzyżenia. Czy licencji konieczne? Czy to naprawdę takie niebezpieczne zawód? Czy jest to wielkie przestępstwo, czy nielicencjonowane sąsiad tnie włosy? Czy uzyskanie licencji sprawić komuś dobra kosmetyczka? Czy to faktycznie znaczenia, jeśli włosy szwów tam były bez licencji? Albo może po prostu zapytać o ich doświadczenia i wyszkolenia, zanim usiadł na tym krześle?

Dlaczego ten zawód licencjonowany wtedy? Wszystko zaczyna się od samych przedsiębiorstw. Można wierzyć w kłamstwo, że firmy nie ma regulacji, ale prawda jest taka, że ??są one zawsze pierwszy zadzwonić do niego – ponieważ pomaga ich dolnej linii. To wyklucza konkurencji ani nie utrudnia innym konkurować. Gdy dostęp został ograniczony, ceny – i zysków – mogą być utrzymywane na wyższym poziomie. Nie chodzi tu o jakiejkolwiek troski o konsumenta, mimo że jest gdzie politycy przyjść.

Politycy pomogą uwiecznić kłamstwo, że licencjonowanie jest konieczne, aby dobrze wyglądać, gdy wprowadzenie przepisów. Niektóre z nich mogą wierzyć, że robią dobre, oczywiście. Społeczeństwo, w międzyczasie, które nigdy nie myślał o tej sprawie wcześniej (czy kiedykolwiek lobbował na licencji swojego psa-walker lub pracowni ków lokalnych fast food?), Kupuje do tego pomysłu.

Wydaje sensu licencji na ludzi.
http://www.boxinglinks.pl
– autor artykułu