zabiegi na cere naczynkowa

zabiegi na cere naczynkowa

Kobiety są zazwyczaj w centrum tych wstęg sieciach rodzinnych i wspólnotowych w ramach Czarnej społeczności:

„Oni ” podjął największą część ciężaru ” pomagać przybysze znaleźć mieszkania tymczasowego. Kobiety grać ” łącznej i przywódcze role ” w północnych czarnych społeczności, a nie tylko dlatego, że uznano tradycyjne” kobiety pracy „, ale także ponieważ biorąc w snowboardzistów i lokatorów pomógł Czarne kobiety łączą się domem z nieformalną, dochodowe działalności (Grossman, 1989: 133). Ponadto, przy wsiadaniu i prowadzenie pensjonat często w połączeniu z innymi rodzajami samozatrudnienia Niektóre z Black. kobiety, które przechowywane snowboardzistów i lokatorzy zdobył również pieniądze poprzez sztuczne kwiaty i abażury w domu „. (Boyd, 2000)

Ponadto od roku 1890 do roku 1940 „,” fryzjerzy i fryzjerzy ” były największe segmenty Czarnej populacji przedsiębiorstw, wraz zawierająca około jednej trzeciej tej ludności w 1940 roku (Boyd, 2000 powołując Oak, 1949: 48).

„Czarni tendencję do skłaniają do tych zawodów, ponieważ” Białe fryzjerzy, fryzjerzy, kosmetyczki i nie chcieli lub nie stylizowania włosów czarnych lub dostarczenia preparatów do włosów i kosmetyki używane przez nich. Zatem Czarne fryzjerzy, fryzjerzy, kosmetyczki i miał ” chronionym rynku konsumenckiego ” w oparciu o pragnieniach Whites odnośnie dystansu społecznego z Czarnymi i na specjalnym wymaganiom czarnych konsumentów. W związku z tym, te czarne przedsiębiorców były osłonięte od zewnątrz konkurentów i może zmonopolizować zawody kultury piękności i fryzjerskich we własnych społecznościach.

Czarne kobiety, którzy poszukują pracy uważa się, że czyjś wygląd był kluczowym czynnikiem w znalezieniu zatrudnienia. Organizacje Czarny samopomocy w północnych miastach, takich jak Urban League i Krajowej Rady Negro kobiet, podkreślił znaczenie dobrego pielęgnacyjne dla nowo przybyłych czarnych kobiet z południa, doradzając im mieć schludny włosy i czyste paznokcie, szukając praca.

– autor artykułu