zabiegi na gestosc skory

zabiegi na gestosc skory Nieważne, że człowiek może mieć 1% doświadczenia nielicencjonowanym budowniczy i uzyskać licencję wykonawcy studiując na kilka dni. Uważamy, że licencjonowanie jest naprawdę o standardy i bezpieczeństwa, więc łatwo się zgodzić. Ponadto, wielu ludzi są z natury (nawet nieświadomie) podejrzeń i niechęci ludzi biznesu, a chcę, żeby być „kontrolowany” lub karze przez rząd.

Beneficjentami Lies

Spójrzmy na inny przykład, gdzie licencjonowanie jeszcze nie jest powszechne. Mój przyjaciel czystsze dywan skarży się na „rzezimieszków”, którzy czyszczenia dywanów zbyt tanie. On ma rację, zwracając uwagę, że nie mają one takiego samego drogiego sprzętu i szkolenia, a nie robią tak dobrej roboty. Jego rozwiązanie? „Musimy licencji w naszej branży.”

zabiegi na gestosc skory

Czemu? To zmusi czyszczących zniżki wydawać więcej pieniędzy na szkolenia licencji i może bardziej drogiego sprzętu. Wtedy nie mogli podciął moim przyjacielem i innych „jakość” czyszczenia dywanów tyle na cenę. Licencja będzie wychować marże dla całej branży. To jest prawdziwa motywacja do takiej regulacji i dlaczego firmy chcą.

Oczywiście twierdzenie, że to byłoby lepiej dla konsumenta. Osobiście użyłem zniżki czyszczenia dywanów lat temu, ponieważ były one o połowę tańsza od innych. Rozumiem, że nie zrobili dość tak dobrej roboty, i nie będę z nich korzystać teraz, ale chcę opcję. Nieważne, co ja lub inni konsumenci chcą, choć. Jeśli przemysł czyszczenia dywanów jest regulowany, można założyć, że będzie to „dla dobra publicznego”, a wszystkie duże firmy sprzątające będą naciska na prawo.

zabiegi na gestosc skory

Wynik? Cóż, bogaci mogą już płacić za to, co chcą, w tym lepszych włosów cięć i lepszego czyszczenia dywanów. Tak więc nie potrzeba żadnych przepisów, które mają podnieść standardy. Ale to, co jesteś na mniejszy budżet? Takie regulacje prostu zabrać tańsze opcje, które mieliśmy.Czy to jest „dobrem publicznym?”

Warren Buffet powiedział kiedyś: „Jeśli po dwudziestu minutach na stole nie można powiedzieć, kto jest Patsy jest, że to ty.” Jeśli licencjonowania nam nie pomogło wspólne konsumentów, którzy są rzeczywistymi beneficjentami? Przedsiębiorstw – są wyższe zyski. Politycy – są pochwały i głosy na ich „zainteresowania opinii publicznej.” Biurokraci – dostają władzę jako regulatory. Amerykańskich konsumentów? Tylko wtedy, gdy chcemy kłamstw, które sprawiają, że czujemy się dobrze.

maxabud.pl
– autor artykułu