zabiegi na rozstepy

zabiegi na rozstepy

Porady marketingowe dla podmiotów – co powiedzieć w list motywacyjny

1. Najpierw należy kierować do kogo wysłać cokolwiek.

Większość agentów nie szukasz podmiotami na początkowych etapach ich kariery. Tak więc, zrobić swoją pracę domową. Sprawdzić je w Ross sprawozdań agencji, Google nich! Następnie dowiedzieć się, co to jest mecz.http://cukierniababeczka.pl Niektóre urzędy aktywnie poszukuje sportowców i osób o znajomości języków obcych lub tych, którzy mają „model” lub „mydło” wygląd … niektórzy wolą śpiewaków i tancerzy. Oszczędzaj czas i cel swojego przyszłego agenta. Dostaniesz więcej odpowiedzi.

2. Upewnij się, że stacjonarną jest 5×7, 6×9 wszystko, co jest mniejsze niż 8 ½ x 11.

Czemu? To nie pasuje do 8×10 zdjęcie i to nakładanie się bałagan. Niektórzy agenci wyciąć go dla Ciebie (Nice). Inni po prostu wrzucić swój niechlujstwa, pomarszczona, kanty rozdrobnione list w koszu na śmieci wraz z CV i zdjęciem. QUICK UWAGA: Program ustawienia strony w programie Word, tak to jest w krajobrazie. Dodać dwie kolumny i Wytnij / Wklej (duplikat), co mówisz w pierwszej kolumnie. Następnie odciąć papier na pół. Masz dwa duplikaty litery w około 5 ½ przez 8/18 … dodać małe zdjęcie Twoje informacje kontaktowe. Miły. I tylko na tyle duża, aby dołączyć z spinacza. Zadbane, czyste. Dobra robota!

3. Keep it krótki.

Dostać się do punktu i nie marnuj zdanie na oczywiste. Nie zaczynaj swój list z „Jestem aktorką / aktorem i nazywam się … i szukam reprezentacji ….” duh! Co sądzisz agent uważa, że ??podczas czytania? idiota, kretyn, głupie. Do rzeczy. Wiedzą jesteś aktorem. Kto inny mógłby wysłać do nich swoje zdjęcie / wznowić? Nie idź do najdrobniejszych detali o swoim dzieciństwie na farmie w Iowa, swój ulubiony utwory ze wszystkich Rodgers And Hammerstein, jak masz do NY po żmudnej podróży autobusem, ilu znaków role grałeś w gimnazjum … .Instead, mówić o:

http://marekkanczkowski.pl
– autor artykułu