Balony fruwają od święta

Wspaniale udekorują każde przyjęcie i wzbudzą zachwyt gości. Trudno wyobrazić sobie bez nich udaną imprezę. Balony foliowe najrozmaitszych kształtach i kolorach pozwolą wykreować magiczną przestrzeń na przyjęciach, balach, weselach i imprezach pod chmurką. Świetnie odnajdą się jako ozdoba sali weselnej, upiekszą dom z okazji przyjęcia urodzinowego i będą wesołą dekoracją dziecięcego pokoju podczas kinderparty.

Serca, cyfry i postacie z bajek – wielka rozmaitość kształtów i kolorów

Unoszące się nad głowami, napompowane helem, kolorowe baloniki podobają się tak samo dzieciom, jak i dorosłym. Wzorów, kształtów, kolorów i rozmiarów jest tak wiele, że łatwo będzie znaleźć idealne. Takie, które doskonale wkomponują się w wystrój sali i dopasują do naszych gustów. Tradycyjne, okrągłe balony foliowe są wybierane najchętniej. Łatwo je dopasować do każdej okazji, wybierając odpowiedni kolor, nadruk czy wzór. Baloniki w kształcie serca cieszą się największym powodzeniem w dniu walentynek, ale są także chętnie wybierane z okazji ślubów. Dostępne są nie tylko w soczystym, czerwonym kolorze, ale we wszystkich innych barwach, łatwo więc wkomponować je w wystrój sali. Na przyjęcia dziecięce najlepsze będą baloniki mające kształt postaci z ulubionych bajek, komiksów i kreskówek, zwierząt, roślin, ptaków. Rozmaitość form jest tak wielka, że łatwo z ich pomocą urządzić ciekawe przyjęcie tematyczne i zainspirować dzieci do pomysłowych zabaw. Z kolei balony foliowe w kształcie liczb i liter sprawdzą się doskonale na uroczystościach, podczas których chcemy wyeksponować jakąś datę czy szczególną okazję. Urocze kolorowe baloniki mogą ułożyć się w całe zdanie, nawiązujące do świętowanej rocznicy czy jubileuszu.

Balony latają napełnione helem

Spotyka się czasem foliowe balony wypełnione powietrzem w formie zabawnych postaci czy figurek, pamietajmy jednak, że takie baloniki nie pofruną. Folia jest cięższa od gumy i nie rozciąga się. Balony foliowe uniosą się tylko wtedy, gdy są wypełnione helem. Jeśli więc chcemy mieć latające baloniki, musimy poprosić o napompowane helem. Możemy zrobić to sami, jeśli zaopatrzymy się w butlę z helem. Pamiętajmy tylko, by do napełnionego balona przywiązać od razu wstążeczkę i przymocować do obciążnika, bo natychmiast poleci do góry. Chyba że chcemy, żeby fruwał pod sufitem. Dzieci to uwielbiają!

 

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*